medikal cihaz bataryalarıAmeliyat Masası AküsüDefibrilatör Cihazı Bataryalarıİnfüzyon Cihazı Bataryaları

medikal cihaz bataryaları

Tüm marka model ameliyat masası aküsü için bizi arayınız... Fiyat alınız... 0312 338 90 00

Ameliyat Masası Aküsü

Tüm marka model ameliyat masası aküsü için bizi arayınız... Fiyat alınız... 0312 338 90 00

Defibrilatör Cihazı Bataryaları

Tüm marka model defibrilatör cihazı bataryaları ve üretimi için bizi arayınız... Fiyat alınız... 0312 338 9 000

İnfüzyon Cihazı Bataryaları

Tüm marka model infüzyon pompası cihazı bataryası ve batarya üretimi için bizi arayınız... Fiyat alınız... 0312 338 9 000

Markalarımız

Defibrilatör Bataryası

Defibrilatör Bataryaları için bizimle iletişime geçin...

Primedic Defibrilatör Cihazı Bataryası

Primedic Defibrilatör Cihazı Bataryası, Primedic marka defibrilatör cihazlarına uygun bir yedek parça olarak, ömrünü tamamlamış batarya yerine kullanılır.

Artema Defibrilatör Cihazı Bataryası

Artema Defibrilatör Cihazı Bataryası, Artema marka defibrilatör cihazlarına uygun bir yedek parça olarak, ömrünü tamamlamış batarya yerine kullanılır.

Brudick Defibrilatör Cihazı Bataryası

Brudick Defibrilatör Cihazı Bataryası, Brudick marka defibrilatör cihazlarına uygun bir yedek parça olarak, ömrünü tamamlamış batarya yerine kullanılır.

Mindray Defibrilatör Cihazı Bataryası

Mindray Defibrilatör Cihazı Bataryası, Mindray marka defibrilatör cihazlarına uygun bir yedek parça olarak, ömrünü tamamlamış batarya yerine kullanılır.

Ameliyat Masası Bataryası

Ameliyat Masası Bataryaları için bizimle iletişime geçin...

Bıçakçılar Ameliyat Masası Bataryası

Bıçakçılar Ameliyat Masası Bataryası, Bıçakçılar marka ameliyat masalarına uygun bir yedek parça olarak, ömrünü tamamlamış batarya yerine kullanılır.

SMS Ameliyat Masası Bataryası

SMS Ameliyat Masası Bataryası, SMS marka ameliyat masalarına uygun bir yedek parça olarak, ömrünü tamamlamış batarya yerine kullanılır.

Pulcuoğlu Ameliyat Masası Bataryası

Pulcuoğlu Ameliyat Masası Bataryası, Pulcuoğlu marka ameliyat masalarına uygun bir yedek parça olarak, ömrünü tamamlamış batarya yerine kullanılır.

Steris Ameliyat Masası Bataryası

Steris Ameliyat Masası Bataryası, Steris marka ameliyat masalarına uygun bir yedek parça olarak, ömrünü tamamlamış batarya yerine kullanılır.

Transport Küvöz Bataryası

Transport Küvöz Bataryaları için bizimle iletişime geçin...

Mediprema Transport Küvöz Bataryası

Mediprema Transport Küvöz Bataryası, Mediprema marka Transport Küvöze uygun bir yedek parça olarak, ömrünü tamamlamış batarya yerine kullanılır.

Dison Transport Küvöz Bataryası

Dison Transport Küvöz Bataryası, Dison marka Transport Küvöze uygun bir yedek parça olarak, ömrünü tamamlamış batarya yerine kullanılır.

Ningbo David Transport Küvöz Bataryası

Ningbo David Transport Küvöz Bataryası, Ningbo David marka Transport Küvöze uygun bir yedek parça olarak, ömrünü tamamlamış batarya yerine kullanılır.

AMS Amenity Transport Küvöz Bataryası

AMS Amenity Transport Küvöz Bataryası, AMS Amenity marka Transport Küvöze uygun bir yedek parça olarak, ömrünü tamamlamış batarya yerine kullanılır.

EKG Bataryası

EKG Cihazı Bataryaları için bizimle iletişime geçin...

BioCare EKG Cihazı Bataryası

BioCare EKG Cihazı Bataryası, BioCare marka EKG cihazlarına uygun bir yedek parça olarak, ömrünü tamamlamış batarya yerine kullanılır.

Bionet EKG Cihazı Bataryası

Bionet EKG Cihazı Bataryası, Bionet marka EKG cihazlarına uygun bir yedek parça olarak, ömrünü tamamlamış batarya yerine kullanılır.

Nihon Kohden EKG Cihazı Bataryası

Nihon Kohden EKG Cihazı Bataryası, Nihon Kohden marka EKG cihazlarına uygun bir yedek parça olarak, ömrünü tamamlamış batarya yerine kullanılır.

Petaş EKG Cihazı Bataryası

Petaş EKG Cihazı Bataryası, Petaş marka EKG cihazlarına uygun bir yedek parça olarak, ömrünü tamamlamış batarya yerine kullanılır.